x

Sklep

Kolekcje PURA
Gniazdka NIGRA MAT

Gniazdka porcelanowe  ()  - NIGRA MAT | Katy Paty
Gniazdka porcelanowe  ()  - NIGRA MAT | Katy Paty
Gniazdka porcelanowe  ()  - NIGRA MAT | Katy Paty
Gniazdka porcelanowe  ()  - NIGRA MAT | Katy Paty
Gniazdka porcelanowe ()   | Katy Paty
MATTE
 

Cena: 41 USD

 
Info

PURA - nowa kolekcja porcelanowych wyłączników i gniazdek od KATY PATY. Idealnie gładka powierzchnia porcelany, minimalistyczny design, precyzyjne wykonanie

Czarny matowy. Nasze produkty wykonane są z prawdziwej porcelany. Każdy z nich jest wynikiem dokładnego ręcznego i precyzyjnego procesu produkcyjnego. Zapewnia to wysoką jakość każdego elementu. Kolor jest stabilny, a powierzchnia jest bardzo odporna na ścieranie. Glazura KATY PATY ma większą głębię optyczną i jest odporna na kurz i uszkodzenia mechaniczne.

Certyfikat zgodności . Dekoracyjna pokrywa. 50-letnia gwarancja na części porcelanowe. W swoich kolekcjach KATY PATY wykorzystuje niezwykle trwałe elektryczne mechanizmy ruchu OBZOR, które mają 50-letnią tradycję w produkcji. Z gwarantowaną 10-letnią gwarancją.

Wypróbuj ten kolor u siebie w domu... Wybierz po jednej sztuce również z kolorów gniazdka porcelanowych. Próbki możesz zwrócić w terminie do 90 dni.

250V / 16A, minimalny rozstaw średnicy puszki montażowej pod gniazdka i wyłączniki 100mm (minimum 95mm), głębokość puszki 43mm.
Do połączenia większej ilości puszek można użyć praktycznych odległościowych łączników puszek od KATY PATY.

 


 
 | Katy Paty
 


Potřebujete zajistit výhodné financování Vašeho podnikatelského projektu nebo nákupu vybavení?

Rád Vám kdykoliv poradí náš specialista:

Bc. Petr Ledvina