x

Blog

WYPRÓBUJCIE U SIEBIE W DOMU

Napisał: PATY
Po wypróbowaniu zestaw można zwrócić w terminie 90 dni od daty zakupu, a my niezwłocznie zwrócimy pieniądze.
więcej
 

Dlaczego wyłącznik porcelanowy?

Napisał: PATY
więcej
 

Gdy wszystko gra kolorami...

Napisał:
Słońce, powietrze, śpiew ptaków, po prostu nigdy niekończący się romantyzm. KATY ozdobiła ten dom pastelowymi kolorami natury. Już od samego początku nosiliśmy się z zamiarem wykorzystania w całym domu wyłączników z porcelany ROO ALBA, tak aby nawiązywały do białych drzwi i charakterystycznych ram okiennych, które tworzą całą jedną ścianę domu. Ale...
 
więcej
 

Drewniany budynek – Arka

Napisał: PATY

Ten drewniany budynek został zbudowany na peryferiach Pragi. Jego energochłonność, włącznie z ogrzewaniem ciepłej wody, wynosi niewiarygodne 0,9 tony peletu na rok. I to przy wyłączonym panelu solarnym. Jeśli będzie włączony, to właściciele domu zużyją jedynie kilka kilogramów peletu na rok. Ewenementem na skalę światową jest wykorzystanie we wnętrzu 55 ton widocznego betonu. Ta masa daje ogromną pojemność cieplną i pozwala zachować ciepło. Dla porównania – to taki sam efekt, jakby budynek ogrzewało 2000 pieców akumulacyjnych. 

W tym budynku wykorzystano 156 wyłączników i gniazdek z porcelany. Wybrany kolor ich powierzchni to Grisea, czyli grafit. Ten kolor doskonale podkreśla olśniewający wystrój wnętrz. 

więcej
 

Jak czarować z wyłącznikami i gniazdami

Napisał: Jana Ledecká

Nie bój się kolorów. Z porcelanowymi wyłącznikami od KATY PATY rozjaśnisz każde wnętrze. Linie kolorystyczne zostały zaprojektowane tak, aby kolory z danej linii były ładnie dopasowane i doskonale wyważone. Mogą nawet zostać użyte wszystkie razem w jednym pomieszczeniu.

więcej
 

Filmy z produkcji

Napisał: PATY

Film wprost z produkcji porcelany. Poznaj tajemnice produkcji starych mistrzów.

więcej
 
 


Potřebujete zajistit výhodné financování Vašeho podnikatelského projektu nebo nákupu vybavení?

Rád Vám kdykoliv poradí náš specialista:

Bc. Petr Ledvina